Ja cili ėshtė liqeni mė transparent nė botė!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ja cili ėshtė liqeni mė transparent nė botė!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/6/2013, 14:18

 Ja cili ėshtė liqeni mė transparent nė botė! 22744c59-5811-44ca-a8a0-a6682aaa5b4a---0-

Emri nuk gėnjen: Blue Lake. Transparenca e tij ka bėrė tė fitojė famėn si liqeni mė i tejdukshėm nė botė. Shikueshmėria e ujit tė distiluar arrin deri nė 80 metra, ndėrsa ajo e Blue Lake, nė ishullin jugor tė Zelandės sė Re, arrin 76 metra.Kjo mrekulli e natyrės ėshtė zbuluar sė fundi dhe ėshtė fotografuar pėr herė tė parė nė detaje nga fotografi i Projekt Pressure, Klaus Thymann. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 00:35