20 gjėrat pa tė cilat nuk mund tė jetojmė!!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 20 gjėrat pa tė cilat nuk mund tė jetojmė!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/6/2013, 12:06Ne jetėn e pėrditshme, ja cilat janė gjėrat pa tė cilat nuk mund tė jetojmė dot. Njė studim amerikan i kryer mbi 2.000 persona te moshės nga 18 deri ne 65 vjeē ka renditur 20 gjerat e jetės se pėrditshme pa te cilat nuk mund te jetojmė.

Interneti renditet ne vendin e pare.
Televizori
Puthjet dhe pėrqafimet
Shoqja apo shoku i ngushte
Dushi
Ngrohja
Ēaji
Dikush qe na thotė “te dua”
Martesa
Makina
Argėtimi (teatėr, kinema, koncerte)
Kafeja
Ēokollata
Njė mbrėmje e qete ne shtėpi
Njė gote vere
Disa lot te derdhura here pas here
Mėngjesi i mire
Pushimet verore
iPhon-i
Birra e shoqėruar me patatina.

/ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: 20 gjėrat pa tė cilat nuk mund tė jetojmė!!

Mesazh nga Burrelsja prej 26/6/2013, 17:14

Interneti renditet ne vendin e pare.
shum shum e vertet kjo

    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:25