Pėrurohet grataēiela e shtrembėr mė e lartė nė botė (Video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Pėrurohet grataēiela e shtrembėr mė e lartė nė botė (Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/6/2013, 20:20Me njė spektakėl fishekzjarrėsh ėshtė pėruruar nė lagjen "Marina" tė Dubait edhe grataēiela e shtrembėruar mė e gjatė nė botė. "Cayan tower" ėshtė mbiquajtur, prej emrit tė arkitektit qė e ka projektuar, ndėrkohė qė ėshtė e lartė 310 metra e gjatė. Nė Dubai gjendet edhe grataēiela rezidenciale mė e lartė e botės, e quajtur "Princess Tower" (414 metra), si dhe hoteli mė i lartė i rruzullit, "Marriot Marquis" (354,7 metra).E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/10/2018, 23:39