Anija krocere qė rri nė kodėr!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Anija krocere qė rri nė kodėr!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/6/2013, 07:58Tė paktėn kėtė e provojnė koreano jugorėt. Sun Cruise Resort ėshtė njė hotel i projektuar dhe i ndėrtuar nė njė kantier detar dhe pronarėt e resortit janė pėrpjekur tė sjellin eksperiencėn e njė udhėtimi nė det. E pozicionuar nė kreshtėn e njė kodre, hoteli ofron njė pamje spektakolare nga oqeani.
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 16/10/2018, 12:28