Pėr njė natė pasionante, ja muzika qė duhet tė dėgjoni!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Pėr njė natė pasionante, ja muzika qė duhet tė dėgjoni!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/6/2013, 11:39Pėr njė mbrėmje sa me te bukur dhe pasionante, duhet te zgjidhni muzikėn e duhur. Ja disa ide. Dihet tashme qe dashuria dhe muzika shkojnė mire me njėra-tjetrėn. A e mendoni dot te dėgjoni “Gangnam Style” natėn e pare qe do kaloni me partnerin? E paimagjinueshme. Pėr njė mbrėmje sa me te bukur dhe pasionante, duhet te zgjidhni muzikėn e duhur.

Kur behet fjale pėr dashurinė dhe joshjen, kėngėt klasike janė universale. Sipas njė anketimi mbi 2.336 persona ja kėngėt me te preferuara pėr natėn e pare te dashurisė:

1. “When a man loves a women”- Percy Sledge
2. “Je t’aime”- Serge Gainsbourg
3. “I feel love”- Donna Summer

/ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Pėr njė natė pasionante, ja muzika qė duhet tė dėgjoni!

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:24

interesante ti degjoj se nuk ngjoj muzik dashnieee

    Ora ėshtė 17/8/2018, 09:35