5 tiparet qė u pėlqejnė meshkujve te njė femėr!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 5 tiparet qė u pėlqejnė meshkujve te njė femėr!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/6/2013, 07:57Njė qeshje e gėzuar mund ta shkrijė ēdo zemėr.

Lumturia

Njė qeshje e gėzuar mund ta shkrijė ēdo zemėr. Duhet ta keni njė personalitet tė lumtur dhe tė hapur nėse dėshironi qė tė dukeni sikur keni ēdo gjė nė rregull nė jetėn tuaj dhe sikur nuk ju mungon asgjė. Kjo sigurisht se i tėrheq tė gjithė meshkujt.

Mėnyra si duket dhe vishet

Ėshtė shumė mė e lehtė ta tėrhiqni vėmendjen e meshkujve nėse pėrpiqeni tė visheni dhe tė dukeni bukur. Vishuni mirė dhe ndihuni mirė me veten tuaj. Nuk keni nevojė tė mundoheni tė ndryshoni nga tė gjitha, thjesht mund tė vishni diēka tė pėrshtatshme qė ju bėn tė dukeni mirė dhe tė ndiheni plot vetėbesim.

Gjestet flirtuese

Ajo qė meshkujt e pėlqejnė mė sė shumti ėshtė njė gjest i tillė plot joshje. Disa gjeste tė cilat ndoshta ju nuk i vėreni, ju bėjnė tė dukeni shumė mė e ėmbėl, duke i bėrė pėr vete tė tjerėt shumė mė lehtė.

Kur shfaqni pak lėkurė

Duhet tė mėsoheni qė tė shfaqni vetėm pak lėkurė dhe tė tjerat t’ia lini imagjinatės. Nuk duhet ta teproni me rroba shumė zbuluese pėr shkak se do tė dukeni sikur jeni duke kėrkuar vėmendje, por ju mund ta zgjidhni njė veshje interesante qė e thekson trupin tuaj.

Njė zė joshės

Zėri i ėmbėl dhe interesant i njė femre mund ta bėjė atė shumė tėrheqėse nė sytė e njė mashkulli. Mundohuni ta pėrdorni njė zė tė qetė dhe tė ulėt nė vend tė zėrit tė lartė qė pėrdorni kur jeni e entuziazmuar. Njė zė i ulėt dhe i butė ėshtė shumė mė atraktiv dhe me njė zė tė tillė nuk do tė dukeni sikur jeni duke u munduar shumė pėr tė pasur vėmendjen e tij.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: 5 tiparet qė u pėlqejnė meshkujve te njė femėr!

Mesazh nga Burrelsja prej 26/6/2013, 17:36

Gjestet flirtuese

Ajo qė meshkujt e pėlqejnė mė sė shumti ėshtė njė gjest i tillė plot joshje. Disa gjeste tė cilat ndoshta ju nuk i vėreni, ju bėjnė tė dukeni shumė mė e ėmbėl, duke i bėrė pėr vete tė tjerėt shumė mė lehtė.

    Ora ėshtė 10/12/2018, 02:32