Mė shumė se gjysma e tė punėsuarave kanė pasur aferė seksuale me kolegun

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Mė shumė se gjysma e tė punėsuarave kanė pasur aferė seksuale me kolegun

Mesazh nga Vizitor prej 3/6/2013, 14:53A po ndodh kėshtu pėr shkak tė afėrsisė, kohės tė cilėn e kalojnė bashkė apo thjeshtė pėr shkak tė kimisė, apo seksi ndėrmjet kolegėve po merr hov. Njė hulumtim i bėrė ka treguar qė nė marrėdhėnie seksuale nė vendin e punės hyjnė gjithnjė e mė shumė njerėz, madje 90 pėr qind e tyre ndiejnė simpati ndaj kolegut.
Tė bėsh seks me kolegun, mesa duket ėshtė njė nga fantazitė e femrave tė sotme. Tė qenurit e ndaluar dhe fshehtėsia, janė disa nga arsyet qė i shtyjnė ato pėr kėtė.

Anketa nė tė cilėn kanė marrė pjesė 2.500 tė punėsuar ka nxjerrė nė pah rezultate interesante. Pasojnė numrat tė cilėt zbulojnė se pikėrisht ēka po ndodh nė kohėn e punės dhe pėr ēka mendojnė tė punėsuarit. 64 pėr qind e tė anketuarve kanė deklaruar qė kanė fantazi seksuale lidhur me ndonjė koleg, ndėrsa 90 pėr qind e tyre kanė pranuar qė ndiejnė simpati ndaj ndonjė personi nė ambientin e punės.

Nė marrėdhėnie seksuale nė vendin e punės kanė hyrė 54 pėr qind e tė anketuare, ndėrkaq midis tyre 55 pėr qind kanė bėrė seks me persona tė ndryshėm.Ndėr ata tė guximshmit tė cilėt pranojnė tė bėjnė seks nė vendin e punės 18 pėr qind kanė thėnė qė seks nuk kanė bėrė vetėm njė herė.

Hulumtimi ka zbuluar se ku ndodhin marrėdhėniet seksuale midis kolegėve. Tė punėsuarit mė sė shpeshti zgjedhin ndonjė nga lokalet e punės.

Si ndikon seksi nė punė
Tri tė katėrta e tė anketuarve kanė thėnė qė seksi nė punė ka ndikuar nė produktivitetin e tyre, ndėrkaq 84 pėr qind e tyre tė cilėt kanė fjetur me kolegėt kanė deklaruar qė afera seksuale nuk ka ndikuar negativisht nė karrierat e tyre. Ata tė cilėt nuk kanė bėrė seks gjatė kohės sė punės, kanė vepruar kėshtu pėr shkak tė faktit qė personi tjetėr ėshtė dikush qė ēdo ditė e shohin nė punė, andaj seksi me tė nuk u ėshtė dukur i arsyeshėm. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Mė shumė se gjysma e tė punėsuarave kanė pasur aferė seksuale me kolegun

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:26

cudi kto trashti jan zbulu apo sekrete???

    Ora ėshtė 17/10/2018, 09:43