Dėshironi ta bėni tė lumtur tė dashurin tuaj? Pėrgatitjani njė surprizė nė dhomėn e gjumit

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Dėshironi ta bėni tė lumtur tė dashurin tuaj? Pėrgatitjani njė surprizė nė dhomėn e gjumit

Mesazh nga Vizitor prej 25/5/2013, 23:49Secili mashkull e dėshiron seksin, madje nė cilėn do formė qė do t’ia ofroni do tė bėhet i lumtur. Mirėpo, nėse pėrpiqemi diē mė shumė dhe do ta “shpėrbleni” me poza tė kėndshme, lumturia e tij do tė jetė e pafund. Mėson se si mund t’i kėnaqni sa mė shumė meshkujt.

Poza e qenit
Meshkujt e duan “doggy style”. Femra ulet nė duar dhe kėmbė dhe merr pozitėn e nėnshtrimit. Kjo pozė shumicėn e meshkujve i kėnaq! Nė pozėn e kėtillė mashkulli dominon dhe e udhėheq lojėn. Veē kėsaj, poza e tillė mashkullit i mundėson penetrim edhe mė tė lehtė, edhe mė tė thellė, andaj krijon bindjen qė penisi i ėshtė mė i gjatė. Nuk duhet lėnė anash pamjen e prapanicės e cila nė atė pozė i ofrohet.

Seksi oral
Asnjė mashkull nuk do ta refuzojė kėnaqėsinė qė ia ofron seksi oral. Seksi i mirė oral ėshtė ėndėrr e ēdo mashkulli. Filloni me prekje tė buta dhe tė lehta, duke shpejtuar dalėngadalė tempin. Pasi qė njė kohė ta keni kėnaqur me dorė, filloni me prekje tė lehta me buzė. Pėrdorni duart dhe buzėt, ndėrkaq frymėmarrja e tij do tė mund t’ju udhėheqė. Nėse do ta surprizoni edhe me inicimin e seksit oral, lumturia e tij do tė jetė e pafund.

Poza e lugės
Ndoshta nuk do ta pranojė haptazi, sepse fjala ėshtė pėr pozė tė afėrt, mirėpo meshkujt kėnaqen me tė ashtuquajtur pozė luge. Kthejani shpinėn, ndėrkaq ai le tė jetė i puthitur pėr ju me pjesėn e pėrparme tė trupit. Prapanicėn kthejeni nga ai dhe pėrcaktojani ritmin e penetrimit. Kjo pozė mundėson prekjen e klitorisit, ndėrkaq kėtė mund ta bėni ose ju vetė ose partneri. Kėnaqėsia pėr femrėn ėshtė e sigurt, por edhe pėr mashkullin, sepse i krijon kėnaqėsi kur e sheh se di dhe mund ta kėnaqė partneren. /Telegrafi/

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Dėshironi ta bėni tė lumtur tė dashurin tuaj? Pėrgatitjani njė surprizė nė dhomėn e gjumit

Mesazh nga Burrelsja prej 14/7/2013, 12:07

ato jan muhabete sekrete yllo sesht nevoja me i nda me te gjith LOL LOL LOL 

    Ora ėshtė 18/9/2018, 23:07