Ishujt mė tė vegjėl nė botė!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ishujt mė tė vegjėl nė botė!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/5/2013, 19:02Pėr ata qė kėrkojnė paqe dhe qetėsi, qė urrenjnė trafikun nė qytetet dhe adhurojnė shtėpinė nė det, kėta ishuj janė zgjedhja pėrfekte pėr ta. “Thousand Islands” janė grupi i ishujve qė ndodhen midis Kandasė dhe SHBA-sė , ku pėrfshihen 2 mijė ishujt tė vegjėl, tė cilėt ēdo vit tėrheqin mijėra turistė. /BS/
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/11/2018, 13:18