Hera e parė nė krevat me djaloshin e ri

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Hera e parė nė krevat me djaloshin e ri

Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2013, 09:02Pėr tė qenė nata e parė juaja e pėrbashkėt fantastike, pėrmbajuni kėtyre katėr rregullave...
E keni njohur njeriun e jetės suaj. Gjėrat zhvillohen nė drejtimin mė tė mirė tė mundshėm. Ka ardhur radha edhe pėr pak “aksion” nė shtrat. Ju jep puthje fantastike, andaj supozoni qė edhe seksi do tė jetė i tillė. Ndoshta edhe jo. Mirėpo kėtu ekziston njė ndihmė e vogėl.

Rregulla 1: Mos u ngutni
Qėllimi duhet tė jetė qė tė vėzhgoni zhvillimin e ngjarjes dhe tė mėsoni se ēka i pėlqen. Gjatė paralojės nė cilindo moment kur do ta kuponi se do tė nisė tė bėjė “gjėnė kryesore”, fuqishėm kapeni me duar dhe jepjani njė puthje tė gjatė, tė ėmbėl dhe tė zjarrtė. “Shumica e meshkujve kėnaqen kur femra bėn nga pak diēka agresive dhe i ndihmon qė ta kuptoj se ēka vėrtet dėshiron”, thotė Kerol Altman, autore e librit “You Can Be Your Own Sex Therapist!”

Rregulla 2: Bėhuni tė vetėdijshme pėr momentet e pakėndshme
“Tė jeni me dikė pėr herė tė parė ėshtė mjaft stresuese, sepse do tė brengoseni se a i pėlqen ajo qė bėni”, thotė Kerol. “Nėse ngatėrrohet rreth zbėrthimit tė jelekut, mos e lini qė tė mundohet dhe nė fund tė bėhet i frustruar. Buzėqeshni dhe i thoni”:”Mė lejo tė provoj unė. Mund ta bėj kėtė”.

Rregulla 3: Thoni diēka tė bukur
Meshkujt vėshtirė se mund tė ndihen tė kėnaqur, nėse nuk janė tė sigurt qė edhe partnerja po ndihet mirė. Jini e sigurt se do t’i bėni me dije qė po ndiheni super, diēka qė vėrtet po ju kėnaq. Sepse ai do t’i fut nė memorie ēdo gjė qė do t’i thoni dhe atė do ta pėrsėrisė secilėn herė tjetėr duke menduar qė po kėnaqeni shumė.

Rregulla 4: Pėrmbahuni nga akrobacionet
Mbase jeni tė padurueshme qė tė tregoni tė gjitha marifetet tuaja seksuale, hera e parė nuk ėshtė koha pėr to. Pėrdoreni ndonjė imtėsi, si p.sh. ta pėrkėdhelni vetveten, derisa ju shikon ai. Paralajmėrojeni nė atė mėnyrė qė herėn e dytė, tė retė apo edhe herėve tė tjera do ta presin surprize tė reja. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Hera e parė nė krevat me djaloshin e ri

Mesazh nga Burrelsja prej 14/7/2013, 12:08

Rregulla 3: Thoni diēka tė bukur
Meshkujt vėshtirė se mund tė ndihen tė kėnaqur, nėse nuk janė tė sigurt qė edhe partnerja po ndihet mirė. Jini e sigurt se do t’i bėni me dije qė po ndiheni super, diēka qė vėrtet po ju kėnaq. Sepse ai do t’i fut nė memorie ēdo gjė qė do t’i thoni dhe atė do ta pėrsėrisė secilėn herė tjetėr duke menduar qė po kėnaqeni shumė.
kjo osht pika ime keqe se si boj komplimenta kujt vec i shaj

    Ora ėshtė 21/10/2018, 19:35