Femrat bėjnė seks me ish-tė dashurit, ndėrkohė qė kėrkojnė dashnorė tė rinj

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Femrat bėjnė seks me ish-tė dashurit, ndėrkohė qė kėrkojnė dashnorė tė rinj

Mesazh nga Vizitor prej 18/5/2013, 22:48Shumica e femrave bėjnė rregullisht seks me ish-partnerėt, sepse u mungon intimiteti fizik.

Pothuajse gjysma e femrave tė cilat vetė kanė pasur rregullisht seks me ish-partnerėt, njėkohėsisht kėrkojnė dashnorė tė rinj, - tregojnė hulumtimet mė tė reja.

Hulumtimi, nė tė cilin kanė marrė pjesė njė mijė meshkuj dhe femra, ka treguar qė shumica dėrrmuese e femrave bėjnė rregullisht seks me ish-partnerėt, sepse u mungon intimiteti fizik. Rreth 31 pėr qind e femrave kanė pranuar qė shpresojnė se do “tė ripėrtėrijnė” lidhjen me “afshin e vjetėr”.

Tė dhėnat e marra nga hulumtimi kanė treguar qė 43 pėr qind e femrave rregullisht bėjnė seks me ish-partnerėt, ndėrsa janė nė kėrkim tė dashnorėve tė rinj. Rreth 47 pėr qind e meshkujve e bėjnė tė njėjtėn gjė.

Disa nga arsyet pėr t’iu kthyer ish-partnerit janė: pijet e tepėrta, flirti nėpėrmjet Fejsbukut apo nėpėrmjet lidhjeve tė tjera shoqėrore, si edhe takimi i shpeshtė gjatė daljeve pėr t’u argėtuar nė mbrėmje. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Femrat bėjnė seks me ish-tė dashurit, ndėrkohė qė kėrkojnė dashnorė tė rinj

Mesazh nga Burrelsja prej 14/7/2013, 12:09

kot sthon femra fut shenjtanin nshishe

    Ora ėshtė 17/10/2018, 10:09