Kėshtu do ta bėni tė kėnaqur nė krevat

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Kėshtu do ta bėni tė kėnaqur nė krevat

Mesazh nga Vizitor prej 18/5/2013, 22:44
Pėr t’u kėnaqur me seks qė tė dytė, do t’ju zbulojmė tri mėnyra spektakolare se si tė bėheni “mbretėreshė” nė jetėn e tij.

Luhatja
Kur bėni dashuri, ndėrsa ju jeni “sipėr” partnerit, bėjeni kėtė truk qė tė arrini maksimumin e kėnaqėsisė: pėrthekojeni partnerin, shputat le t’ju jenė nė pozitėn e barabartė me kėrdhokullat e tij, ndėrkaq gjoksin mbėshteteni fort nė gjunjė. Butėsisht lėvizni me prapanicė nė kėtė pozitė. Do tė arrini kontroll tė plotė tė lėvizjeve, tė kėndeve, lehtė mund tė vendosni trupin tuaj ashtu qė tė dytė tė kėnaqeni me orgazėm tė fuqishėm.

Shkurtorja pėr infarkt
Kur tė filloni tė lėshoheni poshtė trupit tė partnerit tuaj, me thonj butėsisht prekeni nė pjesėt e gilcave, tė kofshės, si dhe nė pjesėt e poshtme tė stomakut. Nė herėn e parė shmanguni prekjeve vrullshme e tė tepėrta dhe tė zjarrta, mirėpo kur gjėrat “tė fillojnė” bėhuni sa mė e afėrt, sa mė intime. Femrat zakonisht frikėsohen nė mos po e lėndojnė partnerin me thonjtė e tyre, mirėpo ata tashmė janė vėrtetė mjet i fuqishėm seksi tė cilin duhet tė mėsoheni ta pėrdorni, pėr ta kėnaqur veten dhe partnerin.

Lidhja horizontale
Shtrijuni mbi partnerin nė atė mėnyrė qė fytyra tė jetė nė jastėk nėn kokėn e tij. Kjo pozė ju mundėson qė ēdo pjesė e trupit tė preket. Kėmbėt tuaja mbajini pothuajse tė mbledhura. Kapjani duart dhe hidhjani sipėr kokės sė tij. Kėmbėt e mbledhura lėnė pėrshtypje krejtėsisht tjetėr, sesa kur i keni tė hapura, bėni njėfarė ushtrimi tė Kegelit, kėshtu qė do ta lini “pa mend” partnerin. Kjo pozė ju mundėson intimitet dhe afėrsi tė plotė. /Telegrafi/

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kėshtu do ta bėni tė kėnaqur nė krevat

Mesazh nga Burrelsja prej 14/7/2013, 12:09

LOL LOL LOL ca temash qe hap ky o zot

    Ora ėshtė 17/8/2018, 09:35