A ėshtė i dashuruar me ju?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje A ėshtė i dashuruar me ju?

Mesazh nga Vizitor prej 8/5/2013, 07:58Nėse doni qė ta dini njė gjė tė tillė; duhet tė kėrkoni disa shenja, tė cilat ėshtė shumė lehtė tė shihen.
Sillet si zotėri
Kur jeni vetėm ju diku jashtė nė njė takim, a sillet me ju sikur tė ishit e dashura e tij? Nėse ai largon karrigen qė ju tė uleni, ofron tė paguajė pėr ju dhe insiston t'ju ndihmojė kur keni nevojė,do tė thotė se keni rėndėsi tė madhe pėr tė.

Flirton
Nėse ju keni rėndėsi pėr tė mė shumė se njė mike, ai nuk mund tė durohet e tė mos flirtojė. Ai mundohet qė t'ju bėjė pyetje personale nė njė mėnyrė qesharake, jo vetėm kur jeni me miq tė tjerė, por edhe kur jeni vetėm ju tė dy.

Nuk flet pėr vajza tė tjera
Kur njė mashkull e pėlqen njė femėr dhe nuk ia ka shprehur pėlqimin apo dashurinė, ai do tė mundohej ta bėnte kėtė sa mė tė qartė qė ėshtė e mundur pa e zbuluar direkt tė vėrtetėn. Ai do tė mundohet tė shmangė bisedat pėr femrat e tjera, duke u munduar ta transmetojė mesazhin se nuk i bėn pėr tė tjerat, por vetėm pėr ju.

Dėshiron tė kaloni kohė bashkė
Edhe kur jeni me miq tė tjerė, a mundohet ky person qė tė arrijė te ju, duke tejkaluar tė gjithė miqtė e tjerė? Nėse ai mundohet nė mėnyrė konstante tė jetė afėr teje, kjo do tė thotė se ai ėshtė qartėsisht shumė i interesuar. Kjo mund tė jetė pak e koklavitur nganjėherė, sepse ka raste kur thjesht mund t'i pėlqejė biseda me ju. Por, herėn tjetėr kur tė jeni bashkė me miq tė tjerė, nė mes tė bisedės kėrko falje dhe largohu me miket e tjera, pėr tė parė nėse ofrohet qė tė vijė me ju. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: A ėshtė i dashuruar me ju?

Mesazh nga Burrelsja prej 26/6/2013, 17:40

Dėshiron tė kaloni kohė bashkė
Edhe kur jeni me miq tė tjerė, a mundohet ky person qė tė arrijė te ju, duke tejkaluar tė gjithė miqtė e tjerė? Nėse ai mundohet nė mėnyrė konstante tė jetė afėr teje, kjo do tė thotė se ai ėshtė qartėsisht shumė i interesuar. Kjo mund tė jetė pak e koklavitur nganjėherė, sepse ka raste kur thjesht mund t'i pėlqejė biseda me ju. Por, herėn tjetėr kur tė jeni bashkė me miq tė tjerė, nė mes tė bisedės kėrko falje dhe largohu me miket e tjera, pėr tė parė nėse ofrohet qė tė vijė me ju. /Telegrafi/
:p cme noo n ccccnc kan fillu shpejt hallet

    Ora ėshtė 15/12/2018, 21:25