Shenjat qė tregojnė se njė femėr ėshtė e dashuruar!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shenjat qė tregojnė se njė femėr ėshtė e dashuruar!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/4/2013, 18:38Nėse keni kohe qe dilni me njė vajze, ajo qėndron fizikisht afėr me ju, qesh me ju dhe i shkėlqejnė sytė kur iu shikon, kjo do te thotė se ajo iu dashuron. Ja disa shenja te tjera.

Ajo iu sheh gjate gjithė kohės

Vajza qe keni ne krah iu sheh gjate gjithė kohės? Sytė e saj shkėlqejnė kur iu ka pranė? Mos keni asnjė dyshim, ajo iu dashuron.

Ju jeni njeriu i besuar i saj

Ėshtė e vėshtirė qe njė femėr te shprehet lirshėm dhe te tregoje gjithēka. Nėse vajza ne krah iu tregon gjithēka dhe iu kėrkon kėshilla, atėherė ajo iu beson dhe dėshiron te ndaje gjera intime me ju.

Ajo dėshiron te dije gjithēka mbi ju

Ēdo gjė qe ju i tregoni pėr veten ajo e mban mend dhe kėrkon te mėsojė gjithnjė e me tepėr gjera mbi jetėn tuaj.

Ajo ėshtė xheloze dhe posesive

Kur femrat dashurojnė njė mashkull e duan te gjithin pėr vete. Kur sapo ka filluar njė miqėsi e mire mes jush dhe njė bionde simpatike iu pėrshėndet ne Facebook, kjo gjė shkakton ankth tek ajo. Ndihet xheloze dhe ka inat.

Djem, nėse vajza qe keni ne krah ka te gjitha kėto shenja atėherė mos ngurroni t’i propozoni sepse ajo ėshtė e ēmendur pėr ju. Pėr me tepėr do kaloni momente te mrekullueshme se bashku. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 18/10/2018, 16:09