A do mundeshit te shanit dike qe dikur i keni thene te DUA?!

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A do mundeshit te shanit dike qe dikur i keni thene te DUA?!

Mesazh nga Princesha... prej 8/4/2013, 08:40

/Mendoje/ Nese para disa ditesh i keni thene te dua te dashurit/dashures tuaj
dhe tani u ndate: A do ishit ne gjendje ta shanit



avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A do mundeshit te shanit dike qe dikur i keni thene te DUA?!

Mesazh nga Arlo prej 9/4/2013, 00:17

Joooo



Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260965
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A do mundeshit te shanit dike qe dikur i keni thene te DUA?!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/4/2013, 11:38

Jo dhe unė ...

Nėse i themė "Tė dua" do tė thotė qė ka dashuri tė sinqertė nga ana ime dhe sdo mundem edhe pse njė ditė tė mos jemi bashkė tė sillem ndryshe ...



E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: A do mundeshit te shanit dike qe dikur i keni thene te DUA?!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/1/2018, 02:59