Meshkujt mė seksi janė mjeshtrit, ata qė dinė t'i rregullojnė gjėrat

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Meshkujt mė seksi janė mjeshtrit, ata qė dinė t'i rregullojnė gjėrat

Mesazh nga Vizitor prej 5/4/2013, 07:41Vetia, e cila u pėlqen mė sė shumti femrave te meshkujt ėshtė aftėsia e rregullimit tė gjėsendeve nė shtėpi, mė pas aktivitetet sportive, por edhe zotėsi a e gatimit.
Gati tri tė katėrtat e femrave mendojnė se mė sė shumti seksi janė ata meshkuj qė dinė tė ndreqin prishjet e ndryshme nė shtėpi, tė vendosin raftet dhe tė zhbllokojnė kanalizimin, ka treguar njė studim i kompanisė britanike "Spaceslide.co.uk".

Nė fakt, femrat kanė thėnė se do ta refuzonin partnerin potencial, nėse nuk do tė dinte tė bėnte ndreqje tė vogla nė shtėpi, shkruan "Daily Mail". Pjesėtarėt e gjinisė mė tė bukur mendojnė se kjo ėshtė punė burrash dhe nuk u duket aspak joshėse, nėse ato janė mė tė zonjat nė ato punė se partneri i tyre.

Pėrpos ndreqjes, femrave u duken seksi edhe meshkujt qė merren me sport dhe qė dinė tė gatuajnė.

Nė listėn e vetive mė tė dėshiruara gjendet edhe vėmendja gjatė vozitjes, si dhe menaxhimi i mirė i financave, tregon studimi.

- "Natyrisht, pėr femrat ka rėndėsi edhe qė, pėrpos kėtyre aftėsive, partneri tė jetė edhe njė dashnor i zoti. Kjo pėr ato paraqet partnerin ideal" - thotė Jon Gough nga kompania "Spaceslide.co.uk". /Telegrafi/


    Ora ėshtė 18/9/2018, 23:56