Si tė jeni i lumtur nė njė lidhje?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Si tė jeni i lumtur nė njė lidhje?

Mesazh nga Vizitor prej 1/4/2013, 21:43


Mėsojeni sekretin prapa lumturisė nė lidhje! Duhen disa hapa tė thjeshtė pėr tė sjellė dashuri dhe lumturi nė njė lidhje.

Komunikoni dhe kuptojeni njėri-tjetrin!
A mund tė kujtoni tė gjitha pyetjet qė i bėnit njėri-tjetrit rreth pėlqimeve dhe mospėlqimeve? Mos ndaloni. Vazhdoni tė bėni pyetje tė ngjashme dhe mundohuni tė komunikoni me njėri-tjetrin nė mėnyrė qė tė kuptoheni mė mirė mes vete.

Ndalojini argumentimet!
Nėse dėshironi tė ndryshoni jetėn tuaj pėr tė mirė, ju duhet tė ndaloni argumentimet sa mė shpejt qė ėshtė e mundur. Konfuzionet mund tė ndodhin nė ēdo kohė, por ju duhet tė mundoheni tė pajtoheni sa mė shpejt.

Bėhuni e gatshme pėr tė kėrkuar falje!
Nė disa kohė ju mund tė mos dėshironi tė kėrkoni falje, duke qenė e bindur se nuk ishte faji juaj. Megjithatė kėtu gaboheni. Nuk duhet tė mundoheni tė dėshmoni se partneri I juaj ėshtė gabim dhe ju keni tė drejtė. Nuk do tė fitoni asgjė.

Respektojeni njėri-tjetrin!
Partneri juaj dhe ju mund tė jeni tė dashuruar me njėri-tjetrin, por kjo nuk e pėrmbush recetėn pėr njė lidhje tė lumtur. /Telegrafi/

    Ora ėshtė 10/12/2018, 09:23