Pema mė e madhe e Pashkėve, e dekoruar me vezė!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Pema mė e madhe e Pashkėve, e dekoruar me vezė!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/3/2013, 10:56Prej 40 vjetėsh, Christa dhe Volker Kraft, njė ēift nga Saalfeld nė Gjermani, dekoron me vezė pemėn nė kopshtin e tyre. Mė shumė se 10 mijė vezė duhen pėr tė zbukuruar kėtė pemė spektakolare me rastin e Pashkėve. Gjė qė pėrbėn, pėrveēse njė objekt tė kėndshėm pėr sytė, pa dyshim edhe njė rekord mė vete. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/10/2018, 08:39