Gabimet mė tė shpeshta gjatė flirtimit

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Gabimet mė tė shpeshta gjatė flirtimit

Mesazh nga Vizitor prej 12/3/2013, 07:59Nėse mendoni se pjesėrisht e keni fajin pėr atė qė po ndodh nė lidhjen tuaj, atėherė punoni mė shumė nė pėrmirėsimin e kėtyre gabimeve. Ju shpalosim disa nga gabimet klasike qė ndikojnė nė ndėrprerjen e njė lidhjeje.
Mos e teproni!
Kėshtu do ta frikėsoni atė dhe nuk do ta bėni pėr vete nė asnjė mėnyrė. Nėse sapo jeni takuar dhe filloni t'i tregoni se si do tė donit tė takonit dikė tė veēantė, se si jeni e gatshme tė filloni njė lidhje serioze, kjo do ta largojė atė. Mos i nxitoni gjėrat, sepse ky do tė ishte njė gabim i madh.

“Shumė e vėshtirė pėr t'u zėnė”
Mos e luani rolin e tė pakapshmes. Nė kėtė mėnyrė do tė largoni edhe atė qė pėlqeni. Nėse doni tė keni diēka ju duhet t'i jepni shenja atij. Meshkujt nuk janė krijesat mė perceptive dhe ne e dimė kėtė.

Humbja e fokusit
Mos e humbni fokusin dhe qėndroni e fokusuar te ai. Nėse doni qė ai tė mos tėrhiqet, duhet tė veproni nė kėtė mėnyrė pėr shkak se ēdo veprim i kundėrt do ta largonte atė nga ju, pėr shkak se do tė ndihej i lėnė anash.

Shikimi ngulmues
Mos e teproni me shikim tėrė kohėn. Mėnyra mė e mirė pėr tė flirtuar nėpėrmjet syve ėshtė duke dhėnė disa shikime tė herėpashershme. Mos e teproni duke e mbajtur shikimin tėrė kohėn tek ai, kjo jo vetėm qė do ta frikėsojė, por edhe do ta largojė. /Telegrafi/


    Ora ėshtė 21/10/2018, 19:18