Surprizat e meshkujve pėr festėn e gruas!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Surprizat e meshkujve pėr festėn e gruas!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/3/2013, 17:44SMS
Edhe pse jetoni bashke dhe ne mėngjes do ta keni uruar, perse te mos i dėrgoni njė sms pėr ti kujtuar se sa e rėndėsishme ėshtė ajo pėr ju, mbase edhe me shume se njė gjate ditės, nuk ėshtė e nevojshme ti shkruani njė poezi, mjaftojnė pak fjale, te cilat dali nga zemra.

Post-it
Nėse ju pėlqen tradita, ne vend te sms mund te pėrdorni post-it. Ngjitni neper shtėpi, mesazhe, edhe vetėm me te shkruajtur "te dua".

Gatuani pėr te
Ėshtė diēka qe femrat e vlerėsojnė shume, mbase ne mėngjes nuk arrini dot me planin tuaj, mendoni te gatuani diēka pėr te. Mund te jete diēka e thjeshte, i rėndėsishėm ėshtė mendimi.

Te ndryshoni njė zakon
Nėse pėr te bere mėngjesin ose kafene ėshtė gjithmonė ajo, perse ne 8 mars nuk e bėni? Ėshtė njė gjest shume i kėndshėm, njė gjest kaq i thjeshte tregon pėrkujdesje ndaj partneres tuaj.

Muzika
Dhurojini melodi romantike, ose nėse e dini se cili ėshtė artisti i saj i preferuar, njė "best of, njė disk te fundit qe nuk e ka blere ende, nuk janė te njėjtat lule dhe ēokollata, por gjithsesi te kėnaqin.

Siē mund ta vėreni janė gjeste shume te thjeshta pėr me efekt te madh, por ka vetėm diēka te rėndėsishme, duhen bere me zemėr dhe jo si njė detyre qe duhen bere, edhe pse mbase do t’u duken qesharake, duhet te vijnė nga ju, mos kopjoni fraza ne libra apo ne internet, pėrdorni vetėm zemrėn dhe trurin. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/10/2018, 23:40