Vesa: Meshkujt shqiptarė vishen “fals”

Anonymous
Vizitor
Vizitor

27022013

Buzqeshje Vesa: Meshkujt shqiptarė vishen “fals”

Mesazh nga Vizitor

Vesa: Meshkujt shqiptarė vishen “fals”  F.0226133058515_m

Vesa Luma mendon se meshkujt shqiptarė gabojnė shumė duke harxhuar para nė veshjet false edhe pse e dinė kėtė gjė.
Kėngėtarja kosovare ka dhėnė njė intervistė pėr mediat e Shqipėrisė, ku ka kritikuar zgjedhjet e veshjeve qė bėjnė meshkujt shqiptarė, veēanėrisht nė kombinimin e ngjyrave.

“Ku gabojnė meshkujt shqiptarė nė veshje? Gabojnė shumė nė kombinimin e ngjyrave, gabojnė kur shpenzojnė nė firma false dhe e dinė. Kombinimet me veshje false janė tė dukshme. Por, gjithashtu vlerėsoj dhe fizikun e mirė”, ka thėnė ajo.

E pyetur pėr ikonėn e saj tė modės nė mesin e meshkujve shqiptarė, Vesa ka zgjedhur gazetarin Blendi Fevziu. /Telegrafi/

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Mesazh prej 26/7/2013, 09:03 nga Burrelsja

gjall qenka kjo????

    Ora ėshtė 24/8/2019, 11:21