Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit

Mesazh nga Vizitor prej 27/2/2013, 07:35

Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit sipas preferencės suaj

Po e filloj unė me njė puthje pėr tė gjitha gocat e forumit!

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit

Mesazh nga Burrelsja prej 1/3/2013, 14:37

nje puthje per ket qe ka hap temen XXX shoqerore
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit

Mesazh nga Vizitor prej 1/3/2013, 16:43

Tė falemnderit Ajo pėr puthjen shoqėrore, tė puth dhe unė nė mėnyrė tė njejtė
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit

Mesazh nga Princesha... prej 5/3/2013, 19:20

/Muah/ Ylli cooursavatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit

Mesazh nga Vizitor prej 5/3/2013, 19:31

Princesha...eja ne chat

Sponsored content

Buzqeshje Re: Njė puthje pėr njė apo mė shume anėtarė tė forumit

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 10/12/2018, 03:33