Si ta bėni tė dashurohet nė ju?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Si ta bėni tė dashurohet nė ju?

Mesazh nga Vizitor prej 27/2/2013, 07:20Kėto janė disa mėnyra tė vėrtetuara pėr ta bėrė atė qė ju e dėshironi qė tė dashurohet nė ju brenda njė kohe tė shkurtėr.
Takoni sytė
Asgjė nuk ka mė shumė rėndėsi se sa shikimi i fokusuar te njėri-tjetri. Nėse i takoni sytė me atė qė e konsideroni partner potencial, ju i jepni edhe atij njė shenjė se jeni e interesuar dhe e bėni tė ndihet sikur ėshtė duke rėnė nė dashuri me ju. Pse? Sepse kjo ėshtė njė sjellje e tė dashuruarve.

Bėhuni sikur ai
Nuk ka nevojė qė tė filloni ta rruani mjekrėn, por fokusohuni nė mėnyrat me tė cilat mund tė ndihmoni ta mbani njė tėrheqje tė pėrbashkėt. Ne nuk mund ta dimė, por e kemi njė tendencė natyrale tė qėndrojmė me njerėzit, tė cilėt kanė jo vetėm interesa dhe prapavija tė pėrbashkėta me ne, por edhe shprehje tė pėrafėrta tė fytyrės.

Kalojeni kohėn bashkė
Sa mė shumė kohė tė kaloni bashkė, aq mė shumė do tė ju pėlqejė. Sa mė shumė qė tė jetė i ekspozuar ndaj jush, aq mė shumė do tė dėshirojė tė kalojė kohėn me ju. Kėtu ėshtė momenti qė ju tė zhdukeni tėrėsisht. Vetėm tani ai do ta ndiejė mungesėn tuaj dhe do tė dashurohet plotėsisht nė ju. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Si ta bėni tė dashurohet nė ju?

Mesazh nga Burrelsja prej 1/3/2013, 14:37

Bėhuni sikur ai
Nuk ka nevojė qė tė filloni ta rruani mjekrėn, por fokusohuni nė mėnyrat me tė cilat mund tė ndihmoni ta mbani njė tėrheqje tė pėrbashkėt. Ne nuk mund ta dimė, por e kemi njė tendencė natyrale tė qėndrojmė me njerėzit, tė cilėt kanė jo vetėm interesa dhe prapavija tė pėrbashkėta me ne, por edhe shprehje tė pėrafėrta tė fytyrės.
kam fillu te perqesh gjithnje e ma shumm

    Ora ėshtė 10/12/2018, 02:48