Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė duke flirtuar

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė duke flirtuar

Mesazh nga Vizitor prej 4/2/2013, 10:11Mbajeni nė mend se shumė femra janė tė hapura dhe tė shoqėrueshme me tė gjithė, kėshtu qė nėse vėreni vetėm njė nga kėto shenja, nuk do tė thotė se gjithsesi ajo dėshiron tė lidhet me ju.
Janė pesė shenjat mė tė shpeshta qė tregojnė se njė femėr ėshtė duke f1irtuar, prandaj mos e lini kėtė rast t'ju ikė. Ftojeni nė takimi qė tė gjejė diēka tė pėrbashkėt.

Ajo ju buzėqesh:
Kur njė femėr ka interes pėr ju, buzėqeshja e saj mund tė marrė vėmendjen tuaj edhe nėse ndodhet larg jush nė kėndi n tjetėr tė lokalit. Femrat qė duken bukur zakonisht mundohen shumė qė t'i largojnė meshkujt qė nuk i pėlqejnė, kėshtu qė nėse ju buzėqesh, atėherė ajo dėshiron qė ju tė flisni me tė.

Mban kontakt tė syve me ty:
Njė nga shenjat mė tė dukshme, kur ajo flirton me ju, ėshtė kur shikon vazhdimisht nė drejtim tuajin dhe mban njė kontakt tė zgjatur e direkt nė sy. Nėse i mban sytė nga ju derisa flet dhe pi, atėherė kjo do tė thotė se ajo ‘pėlqen atė qė sheh’.

Mundohet tė ketė vėmendjen tėnde:
Nėse ajo shikon nga ti dhe buzėqesh, edhe derisa ėshtė' duke ecur, kjo do tė thotė se ajo mundohet tė tė bėjė ta vėresh atė. Nėse kalon afėr teje disa herė, kjo do tė thotė qė ajo mundohet tė tė bjerė nė sy.

Inicion biseda me ty:
Nėse ajo tė afrohet dhe fillon tė flas, do tė thotė se ajo dėshiron tė dijė mė shumė rreth teje. Ajo do tė dėgjojė me shumė vėmendje dhe do ta mbajė trupin tė drejtuar nga ti. Ajo do tė tė shtrojė pyetje dhe do tė mundohet qė tė kuptojė nėse je nė lidhje me dikė. Po ashtu do tė mundohet qė tė bėjė pyetje nė lidhje me interesat e tua, nė mėnyrė

Ajo do tė komplimentojė:
Njė femėr qė ėshtė duke flirtuar, do tė shprehė drejtpėrdrejt mendimin e saj se ti je i lezetshėm, duke tė dhėnė komplimente pėr veshjen pėr flokėt ose diēka tė ngjashme. Nėse pranoni komplimente nga ana e saj, do tė thotė se ajo ėshtė vėrtet e interesuar dhe dėshiron qė ta thėrrasėsh nė takim. /Telegrafi/

avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė duke flirtuar

Mesazh nga Arlo prej 4/2/2013, 19:19

Ylli po ku ishe ka her mooo?

Phyyy sa rastet i paskam humbur une LOLKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė duke flirtuar

Mesazh nga Vizitor prej 5/2/2013, 07:23

@Arlo shkruajti:Ylli po ku ishe ka her mooo?

Phyyy sa rastet i paskam humbur une LOL

Mos i humb keto rastet qe te vijne tash e tutje, sepse ato qe kane ikur nuk kthehen me hahhahhaa Ok

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė duke flirtuar

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:04

Ajo ju buzėqesh:
Kur njė femėr ka interes pėr ju, buzėqeshja e saj mund tė marrė vėmendjen tuaj edhe nėse ndodhet larg jush nė kėndi n tjetėr tė lokalit. Femrat qė duken bukur zakonisht mundohen shumė qė t'i largojnė meshkujt qė nuk i pėlqejnė, kėshtu qė nėse ju buzėqesh, atėherė ajo dėshiron qė ju tė flisni me tė.
aaahaaahahaaaah un i qesh atij ai budalli kthen koken duke pa se mos jom tu qesh me ndonje qe ai ka pas e pika i rafttt

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė duke flirtuar

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/10/2018, 19:07