Gėnjeshtrat pėr meshkujt nė tė cilat femrat besojnė

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Gėnjeshtrat pėr meshkujt nė tė cilat femrat besojnė

Mesazh nga Vizitor prej 16/1/2013, 09:08Disa mendime pėr meshkujt, kur kemi tė bėjmė rreth marrėdhėnies sė tyre me gjininė e bukur, aq shumė janė personalizuar, e nė - fakt nuk kanė tė bėjnė fare me realitetin. Kėshtu meshkujt kanė vendosur tė flasin dhe t'i shkatėrrojnė pesė mitet mė tė mėdha qė kanė tė bėjnė me ta, nė tė cilat edhe sot e kėsaj dite besojnė femrat.
Cilat janė tė pavėrtetat qė kanė tė bėjnė me meshkujt, e qė pėr fat tė keq pėr shumicėn e femrave edhe sot e kėsaj dite janė tė besueshme.

Nuk do t’ju respektojnė nėse nė takimin e parė flini me tė
E vėrteta ėshtė krejt e thjeshtė dhe krejt ndryshe, pa marrė parasysh nėse kemi tė bėjmė me takimin e parė, apo me atė tė njėqindtė. Seksi, pėrkatėsisht shtyrja e tij nuk ndikon nė tė nėse do tė ju respektojė mashkulli, apo jo. Nėse ju sillni mendime tė tilla pėr veten tuaj, ēfarė do tė mendojnė tė tjerėt pėr ju atėherė? Kjo nuk ėshtė diēka qė do ta dėshironit. Do tė mund tė pikėlloheshit.

Meshkujt e pėlqejnė gjuetinė
Ėshtė saktė se meshkujt pėlqejnė tė jenė gjuetarė, sepse njė gjė e tillė edhe pritet nga ata. Pėr gjininė e fortė nuk ka situatė mė stresuese se kur duhet t'i afrohen femrės, duke marrė parasysh poshtėrimet dhe refuzimet qė mund t'i bėhen. Prandaj, femra, ndaloni tė jini preja dhe lirisht mund tė shndėrroheni nė gjuetarė. Pėr djemtė, ky do tė jetė njė lehtėsim.

Mashkulli mund tė jetė mik me njė femėr pa dėshirėn pėr tė bėrė seks me tė
Njė nga debatet mė tė shpeshta ėshtė pikėrisht ky. A ėshtė e mundur shoqėria mashkull-femėr pa pasion? Pėrgjigjja ėshtė: shumė e vėshtirė dhe pothuajse e pamundur. Meshkujt e kanė tė vėshtirė ta ndajnė pasionin dhe shoqėrinė. Tėrheqja mendore dhe ajo fizike gjithsesi ndikojnė nė mėnyrėn e tyre tė tė menduarit, por njė gjė tė tillė ata kurrė nuk do tė jua pranojnė. Mirėpo, mos u brengosni, sepse kjo nuk do tė thotė se do ta bėjnė njė gjė tė tillė.

Meshkujt i pėlqejnė befasinė
Edhe pse njė dekolte e thellė, njė fustan i shkurtėr, peshqiri i lidhur pėr bel pas dushit gjithsesi se mund ta zgjojnė imagjinatėn mashkullore, prapėseprapė ata i pėlqejnė gjėrat konkrete. Trupi i femrės vlen ar, nėse dėshironi ta befasoni, mos u fshihni nėn rrobat tuaja, por dhuron i 100% tė vetes tuaj, pa rroba.

Meshkujt kanė frikė nga femrat e pavarura
Kjo e pavėrtetė sidomos nuk vlen pėr meshkujt mė tė rinj se 40 vjeē. Ata pėlqejnė tė shoqėrohen, njihen, punojnė dhe tė jenė nė lidhje me femrat e forta dhe tė pavarura. Njė partner me vetėbesim do tė jetė krenar nė partneren e tij tė fortė e tė pavarur dhe kurrė nuk do tė mendojė se po e humb burrėrinė.
/Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Gėnjeshtrat pėr meshkujt nė tė cilat femrat besojnė

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:09

Meshkujt kanė frikė nga femrat e pavarura
Kjo e pavėrtetė sidomos nuk vlen pėr meshkujt mė tė rinj se 40 vjeē. Ata pėlqejnė tė shoqėrohen, njihen, punojnė dhe tė jenė nė lidhje me femrat e forta dhe tė pavarura. Njė partner me vetėbesim do tė jetė krenar nė partneren e tij tė fortė e tė pavarur dhe kurrė nuk do tė mendojė se po e humb burrėrinė.
ehehhehe shefe shefe prandaj rri ai si shit para mejeee

    Ora ėshtė 18/6/2018, 22:47