"Moonlight Rainbow Fountain", shatėrvani mė i bukur nė bote (video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje "Moonlight Rainbow Fountain", shatėrvani mė i bukur nė bote (video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/1/2013, 22:15"Moonlight Rainbow Fountain" ėshtė shatėrvani mė i gjatė nė botė. Ai ndodhet i ndertuar mbi uren me te madhe te kryeqytetit koreano jugor Seul mbi lumin Han, dhe lidh dy distriktet Seocho dhe Yongsan.

Mirėpo, kjo s'ėshtė veēantia e vetme qė gėzon. Nė fakt siē mund tė shihet ėshtė e pasur me drita shumėngjyrėshe, qė krijojnė njė efekt spektakolar pėr ata qė kanė mundėsi ta shohin nga afėr. Por edhe nga larg, jep vėrtet pėrshtypje tė jashtėzakonshme, gjė qė mund ta vėreni nė videon e mėposhtme. /ikub/
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/10/2018, 23:40