Keshillat me te keqija qe keni degjuar per dashurine!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Keshillat me te keqija qe keni degjuar per dashurine!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/1/2013, 19:17Jo te gjithe njerezit jane eksperte te dashurise . Dhe disa jane te sugjeruara nga njerezit tone te dashur pa te keq. Ja disa prej tyre:

“Mos u shqeteso : ke humbur nje , do te gjesh 10 “

Kjo eshte nje nga shprehjet e zakonshme te thena per vjazat te cilat, jane braktiusur mme nje ane nga partneri.

Nese do ta joshes, fillo te luash rolin e te dashures se mire

Nuk eshte mire te hiqesh si nje person fallso . Nese jeni e dashur mire,ateher duhet te mbeteni te tilla

Kur nje mashkull te pelqen, ji e ftohte dhe e larget. Kjo do ta cmend ate

Duke luajtur rollin e nje vajze te akullt , ai do te shkoj ne ndonje vend tjeter te gjej ate qe do.

Afrojuni , ai ka nevoje thjesht te reflektoj

Jo, ai nuk ka nevoje te reflektoj. Nese ai ju thote qe nuk ju do , atehere largohuni.

Beni nje femije, ne kete menyre ai nuk do ju le kurre

Kjo lloj teknike nuk funksionon me tek asnje mashkull , prandaj mos beni gjera per te cilat mund te perndoheni me vone.

Tradhetojeni, ne kete menyre do te kuptoni nese e doni apo jo ate

Ka menyra me pak te ashpra per te provuar nese e doni apo jo ate . Per shembull jetoni me te ?

Ndahuni per nje kohe, per te vene re nese keni nevoje per njeri-tjetrin..

Mos e beni kete gje sepse mund te jete nje ndarje definitive.

Nese ju doni te dini a eshte ai besnik, kontrolloni tek celulari I tij

Evitojeni, sepse ju do ta urrenit nese ai bente kete gje me celularin tuaj.

Lere fare… meshkujt jane te gjithe idiote

Pergjithesisht eshte nje keshille e dhene nga mamaja ose nga nje shoqe , kur
atyre nuk I ka shkuar asnjehre mire. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Keshillat me te keqija qe keni degjuar per dashurine!

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:12

Kur nje mashkull te pelqen, ji e ftohte dhe e larget. Kjo do ta cmend ate

Duke luajtur rollin e nje vajze te akullt , ai do te shkoj ne ndonje vend tjeter te gjej ate qe do.
aahaahhaahahahhaahha kshu i thash njeres e ndaj i dashuri e ka len tgjoren

    Ora ėshtė 10/12/2018, 03:08