Filmi me i vleresuar i 2012-es eshte...!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Filmi me i vleresuar i 2012-es eshte...!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/1/2013, 23:23“The Avengers” ishte njė prej filmave me te shumėpritur te 2012-ės. Publiku priste me padurim te shihte se bashku heronjtė e Marvel-it. Promovimi i tij u be ne mėnyrėn me te mire te mundshme, megjithėse ne fakt spektatoret dolėn te zhgėnjyer, te paktėn ne lidhje me ato qe iu kishin thėnė. Kjo ėshtė ajo qe tregohet nga njė sondazh i kryer nga Los Angeles Times. Megjithatė personat e pyetur kane thėnė se ai ishte 85% i mire si film. Me mė pak vota, vetėm 5% ka dale “Prometheus”. Duhet thėnė se ne 2011 ai qe ka marre trofeun ka qene filmi "Twilight: Revelation, Part 1" dhe ne 2010 me i vlerėsuar ka qene filmi "Inception".E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 15:35