Si dukej Ronaldo nė fėmijėri (Foto)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Si dukej Ronaldo nė fėmijėri (Foto)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/1/2013, 14:52

Si dukej Ronaldo nė fėmijėri (Foto)  F.0105103220691_m

Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, njihet pėr aftėsitė e tij tė jashtėzakonshme si futbollist dhe pos tjerash edhe jeta e tij private shpeshherė ka qenė nėpėr faqet e para tė gazetave...por si ėshtė dukur ai si fėmijė?

Ronaldo, i cili ėshtė nė lidhje me modelen ruse Irina Shayk, posedon njė karakter tė ēuditshėm, qė nga shumė pėrshkruhet si egoist, apo edhe narcisoid, njeri qė e pėlėqen veten.

Tani janė shfaqur imazhe tė pa para mė parė tė tij si fėmijė, njė prej tė cilave e sheh atė bashk me babain e tij tė ndjerė, qė vdiq nga varėsia e alkoolit.

Ronaldo do tė bėhej mė vonė futbollisti mė i mirė nė botė nė fanellėn e Manchester United, duke ia dedikuar edhe Topin e Artė tė vitit 2008 babait tė tij tė ndjerė. /Telegrafi/

Si dukej Ronaldo nė fėmijėri (Foto)  Ronaldo%20i%20vogel%201

Si dukej Ronaldo nė fėmijėri (Foto)  Ronaldo%20i%20vogel%202

Si dukej Ronaldo nė fėmijėri (Foto)  Ronaldo%20i%20vogel%203

Si dukej Ronaldo nė fėmijėri (Foto)  Ronaldo%20i%20vogel350E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:34