Ja fotoja protagoniste si nje prej historive me emocionuese te 2012...!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ja fotoja protagoniste si nje prej historive me emocionuese te 2012...!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/1/2013, 17:55Janė kėto fjalėt e mjekut qė nė 9 tetorin e kaluar ka asistuar nė lindjen e vogėlushes Nevaeh Atkins, nė Arizona. Babai i Nevaeh ka arritur tė fiksojė me aparatin e tij fotografik xhestin e jashtėzakonshėm ndodhur nė sallėn e lindjes dhe e ka hedhur nė Facebook. Fotoja qė po bėn xhiro nė web ėshtė bėrė protagoniste e njė prej historive mė emocionuese duke mallėngjyer tė gjithė botėn. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 15:11