Fotoja e ndaluar e princeshes Diana perfundon ne ankand!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Fotoja e ndaluar e princeshes Diana perfundon ne ankand!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/1/2013, 17:54Princesha Diana vazhdon tė monopolizojė interesin e medias, edhe shumė kohė pas humbjes sė saj tė papritur. Ajo ėshtė padyshim njė nga princeshat mė tė fotografuara tė historisė, por ka disa imazhe nė arkivin e Pallatit Mbretėror, qė edhe pas vdekjes sė saj, nuk e kanė parė dritėn e publicitetit. Kėtė herė objekt i diskutimit, ėshtė njė foto e papublikuar e Princeshės Diana nė moshėn adoleshente.

Fotoja ėshtė bėrė gjatė pushimeve tė dimrit tė Dianės me miqtė e saj, para se ajo tė martohej me princin Charles. Kjo fotografi bardhė e zi, e realizuar mes 1979-1980, ishte fshehur pėr vite me radhė dhe tani doli nė ankand.

Nė foto shihet Lady Diana Spencer nė shtratin e njė shtėpie, ku kishte shkuar ski, shtrirė nė prehrin e njė djali tė ri, i cili ėshtė duke lexuar njė libėr. Interesin e shton mjaft shėnimi mbi foto, “Pėr tė mos u publikuar”.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 18/2/2019, 19:19