Pamje magjepese nga Dubai! Fishekzjarret me madheshtore te Vitit te Ri... (Video)

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Pamje magjepese nga Dubai! Fishekzjarret me madheshtore te Vitit te Ri... (Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/1/2013, 17:28Kjo fotografi e mahnitshme nga Gerald Donovan ėshtė prova mė domethėnėse: spektakli mė i madh dhe mė i lartė i fishekzjarrėve nė botė, realizuar natėn e ndėrrimit tė viteve nė Burj Khalifa, struktura mė e lartė e ndėrtuar nga dora e njeriut me njė lartėsi prej 829.8 metra.Albeu
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pamje magjepese nga Dubai! Fishekzjarret me madheshtore te Vitit te Ri... (Video)

Mesazh nga Vizitor prej 3/1/2013, 21:40

Dubai me laramanin e tij eshte i mahnitshem. Po shkuat ne Dubai dhe nuk e vizituar Burj Kalifen, fontanen para saj qe veron me ritmin e muzikes cdo gjysme ore, City Park, Dubai Mall dhe parqet qe jane ne gjelberim gjithenje, as mos thuaj qe ishe ne Dubai....Une kam pasur rastin qe kater here te qendroj ne Dubai per nga nje dite secilen here...

    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:38