Josheni, tė mos ju harrojė pas takimit tė parė

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Josheni, tė mos ju harrojė pas takimit tė parė

Mesazh nga Vizitor prej 3/1/2013, 07:51Nė takimin e parė gjithsesi se dėshironi tė lini pėrshtypje tė mira. Provoni gjithēka qė te ai tė zgjoni ndjenjėn e pasionit dhe tė interesimit nė ju.
Nėse dėshironi qė gjatė bisedės tė theksoni diēka, atėherė reagoni duke e prekur nė dorė apo gjunjė, duke e shikuar drejt e nė sy, pėr tė lėnė pėrshtypjen se jeni plot me vetėbesim, shprehi kjo qė njė mashkull e ka tė vėshtirė t'i bėjė ballė.

Pėr t'i lėnė pėrshtypjen se me tė vėrtetė edhe ju jeni e interesuar rreth tij, shikojeni nga thembrat e deri tek koka, me njė buzėqeshje vrasėse. Kur t'ju pyet rreth profesionit tuaj, atėherė zgjidhni temėn, e cila ju mbush me entuziazėm, pėr shembull flisni pėr orėt kur mėsoni tė luani nė kitarė apo si planifikoni pushimet vjetore.

Josheni me disa mėnyra tė thjeshta, duke pėrdorur gjuhėn e trupit, duke lėvizur kraharorėt apo duke kafshuar buzėn. Nė kėtė mėnyrė ai fillon t'i imagjinojė gjėrat aty pėr aty, e pjesė e asaj imagjinate jeni vetėm ju. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Josheni, tė mos ju harrojė pas takimit tė parė

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:15

interesante po ce do se un rri vec me turi te shtremberuar si ta josh ate ne nje menyr te tille?

    Ora ėshtė 15/12/2018, 22:14