Ēfarė presin meshkujt nė njė lidhje?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Ēfarė presin meshkujt nė njė lidhje?

Mesazh nga Vizitor prej 2/1/2013, 08:52Nė bazė tė hulumtimeve tė revistės "She Knows", meshkujt nga njė lidhje kėrkojnė gjėra tė thjeshta, ndėrsa qė kjo ėshtė lista pėr tė pasur njė lidhje tė suksesshme
Seks
Kjo gjithsesi se ėshtė nė majė tė listės. Po, duan seks dhe madje duan shpesh. Mirėpo, meshkujt gjithsesi se dėshirojnė ledhatime dhe puthje, prandaj edhe nuk do tė ketė asgjė kundėr nėse me iniciativėn tuaj e pėrqafoni apo e mbani pėr dorė gjatė shėtitjes.

Mos u shtirni
Pa marrė parasysh se femrat mendojnė sa mirė kanė aktruar diēka, kėtė meshkujt mund ta vėrejnė shumė lehtė, e kėshtu edhe lindin problemet.

Sensin pėr humor
Njė femėr me humor dhe disponim tė mirė pėr meshkujt ėshtė shumė tėrheqėse.

Komplimentet
Kur mashkulli duket mirė, ai parapėlqen qė kėtė t'ia thotė e dashura. Meshkujt pėlqejnė komplimentet, njėjtė sikurse qė i duan edhe femrat.

Pranoni ashtu si janė
Meshkujt nga partnerja e tyre kėrkojnė qė t'i pranojnė ashtu si janė, pa ndryshuar nė sjellje, pa kėrkuar hobi tė ri apo ndryshim tė stilit tė veshjes. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Ēfarė presin meshkujt nė njė lidhje?

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:16

Pranoni ashtu si janė
Meshkujt nga partnerja e tyre kėrkojnė qė t'i pranojnė ashtu si janė, pa ndryshuar nė sjellje, pa kėrkuar hobi tė ri apo ndryshim tė stilit tė veshjes.
po ai osht kokrra kurvarit mor si ta lej ate tsillet ne at menyr?xpppp

    Ora ėshtė 17/8/2018, 09:35