Ja ēastet gazetareske qe kane sjelle te qeshura gjate 2012-s (video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ja ēastet gazetareske qe kane sjelle te qeshura gjate 2012-s (video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/12/2012, 13:09Dikush terrorizon njė fėmijė, njė tjetėr kėrcen pėrpara telekamerave pa kuptuar se ėshtė nė transmetim, ndėrsa tjetri ia plas tė qeshurave pėrpara deklaratave tė njė zonje tė moshuar. Jo gjithmonė, gazetarėt arrijnė tė mbajnė seriozitetin qė ua kėrkon profesioni. Dhe si pėrfundim, rezultati ėshtė vėrtet...i paparė! Mė poshtė ju paraqesim njė pėrmbledhje tė gafave mė tė pazakonta tė njerėzve tė medias gjatė vitit 2012!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 16/10/2018, 11:53