Vogelushi i bie si instrument lavatriēes, video ben "boom" klikimesh!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Vogelushi i bie si instrument lavatriēes, video ben "boom" klikimesh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/12/2012, 13:09Mund tė duket e ēuditshme, por lavatriēja ka frymėzuar talentin muzikor tė njė fėmije 10-vjeēar. Video qė vjen direkt nga Youtube shfaq aftėsitė e jashtėzakonshme tė vogėlushit "baterist" i pjesėve tė jashtme, por tė kazanit tė lavatriēes. Vetėm me duar, ai arrin tė krijojė tinguj tė ndryshėm, duke ndryshuar edhe ritmin me njė farė rrjedhshmėrie. Kaq ėshtė dashur qė video tė bėjė "boom" nė internet, me rreth 400 mijė klikime qė prej shtatorit. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Vogelushi i bie si instrument lavatriēes, video ben "boom" klikimesh!

Mesazh nga Princesha... prej 29/12/2012, 15:04

WOWWWWWWWW interesat tingujt e muzikes jan te bukur vertet me pelqeu ki ritem i muzikesh do e provoja dhe un por kot kur skam talent Smile
    Ora ėshtė 20/10/2018, 00:05