Emrat e bebeve te 2012-es. Ja me te cuditshmit!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Emrat e bebeve te 2012-es. Ja me te cuditshmit!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/12/2012, 13:03Ne pritje te nje femije prinderit mundohen te zgjdhin emrat me te bukur dhe te vecante per femijet e tyre. Por disa e teprojne dhe iu vendosin atyre emra jo te pershtatshem.

Ne krye te listes per emrin me pak te bukur ne 2012 renditet vogelushja Hashtag Jameson e lindur ne muajin e kaluar ne Shtetet e Baskuara. Ajo ka mare kete emer ne nder te rrjetit social Twitter.

Duhet thene se 2012 vecohet per emra femijesh te vecante, por te cuditshem. Nder ta mund te permendim Exel, Tron, Xenon, Jedi, Neon apo edhe ato me klasiket Google, Mac, Siri apo Facebook.

Nga ana tjeter te perdorur jane edhe emrat J’Adore, Yoga, Bond, Burger, Casanova, Coban, Mango, Crusoe, Espn, Kegacy, Mowgli, Popeye apo edhe Rogue. Ju a do preferonit ndonjerin nga keta emra? /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 15:33