Te vdesesh nga veza e pules…!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Te vdesesh nga veza e pules…!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/12/2012, 13:02Nje djale tunizian ka vdekur pasi ka ngrene 28 veze te gjalla per nje bast te vene me shoket.

20-vjeēari Dhaou Fatnassi kishte vene bast se mund te hante 30 veze te pabera, por pas vezes se 28 pati dhimbje shume te forta barku.

Ai u dergua menjehere ne spital, por nderroi jete gjate rruges.

Nderkohe qe vezet e gatuara siē duhet jane nje burim i madh proteinash dhe te domosdoshme per nje diete te shendetshme, ato te paskuqurat apo te pazierat mund te shkaktojne helmim ose mund te permbajne bakterin e salmoneles. topchannel.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 18:58