10 makinat e shumepritura per 2013-en (Foto)

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 10 makinat e shumepritura per 2013-en (Foto)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/12/2012, 19:09

2012-ta po mbaron dhe te pasionuarit e makinave po presin te rejat e 2013-es. Ja cilat jane disa nga me te bukurat dhe me te shumeprituarat. /ikub/

Renault CapturFerrari F70Mercedes CLAPeugeot 2008Porsche MacanCitroėn C4 PicassoMini IIINissan QashqaiMcLaren P1Audi RS4 2013
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:52