Modelja mė e gjatė nė botė, sa tė vogėl e ka tė dashurin e sajė...! (video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Modelja mė e gjatė nė botė, sa tė vogėl e ka tė dashurin e sajė...! (video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/12/2012, 12:07Dashuria nuk ka moshė e madje as...gjatėsi. Pėrndryshe si do t'ia bėnte njė modele e gjatė dy metra, tė qėndronte me tė dashurin e saj, prej tė paktėn 50 cm mė tė shkurtėr. Ky ėshtė rasti i Elisany da Cruz Silva, modeles sė re tė njohur nė tė gjithė si mė e gjata, si dhe tė dashurit tė saj tė ri, Francinaldo da Silva Carvalho. Siē tregojnė imazhet e pėrcjella nėpėrmjet internetit, ēifti duket se ka arritur ta kapėrcejė me sukses problemin e gjatėsisė... /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/11/2018, 13:02