A i besoni dashurisė nė internet ?

Share

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2012, 13:08

A Mendoni Qe dashuria Ndepermjet internetit mund te behet reaitet .

Jepni Mendimin Tuaj
..!
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Vizitor prej 25/12/2012, 13:25

Une i besoj dhe po e perjetoj...

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2012, 14:38

PUF PUF PUF
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Vizitor prej 25/12/2012, 15:33

Ahhhhhhhh tyyyyyyyyyy sa shume te duaaaaaaaaaaaaaa

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50612
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91659
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Arlo prej 25/12/2012, 18:34

Po. Nuk ka rendesi se ku e njeh nje njeri, ne shkolle, pune, kafene, nepermjet shoqeris, internet apo kudo tjeter. Nqs zemrat rrahin per nje-tje s'ka asgje ne bote veq Zotit qe ti ndaj.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122979
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260957
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/12/2012, 18:39

@Arlo shkruajti:Po. Nuk ka rendesi se ku e njeh nje njeri, ne shkolle, pune, kafene, nepermjet shoqeris, internet apo kudo tjeter. Nqs zemrat rrahin per nje-tje s'ka asgje ne bote veq Zotit qe ti ndaj.

Plotėsisht dakort jamė me kėtė qė ka shkruar Arlo ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2012, 18:42

duartrokitje Arlo medim i mir dhe ashtu esht te flm per mendimin tend YllZemer
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Vizitor prej 21/2/2013, 10:34

@Arlo shkruajti:Po. Nuk ka rendesi se ku e njeh nje njeri, ne shkolle, pune, kafene, nepermjet shoqeris, internet apo kudo tjeter. Nqs zemrat rrahin per nje-tje s'ka asgje ne bote veq Zotit qe ti ndaj.

Shumė e saktė kjo Arlo.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:01

joooo sepse jan nnrealitet me shum se 3-4 vite lidhje e po zihen e po ndahen jo me ne internet qe as qe ja ke idennn se me ke ke tbesh

Sponsored content

Buzqeshje Re: A i besoni dashurisė nė internet ?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 28/2/2017, 04:12