Pas njė lidhje dashurie a ka shoqėri..?

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Pas njė lidhje dashurie a ka shoqėri..?

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2012, 13:07

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pas njė lidhje dashurie a ka shoqėri..?

Mesazh nga Vizitor prej 25/12/2012, 13:09

Po vecse duhet nje shkendi qe te rindezet zjarri perseri

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Pas njė lidhje dashurie a ka shoqėri..?

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:20

une dashuri dhe mundet...
shoqeri jo se nuk me pelqen te kem shoqeri me nje njeri qe e doja......
urretje po mund te kthehet dashuria ne urretje

Sponsored content

Buzqeshje Re: Pas njė lidhje dashurie a ka shoqėri..?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 10/12/2018, 02:53