Mendjemadhesia

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Mendjemadhesia

Mesazh nga Princesha... prej 23/12/2012, 18:47

Te nderuar forumist na flisni pak per mendjemadhesin .

Cfare mendoni per njerezit qe jane mendjemedhenje dhe a jeni ju mendjemedhenje ?Ne lidhje me temen po flas pak une edhe pse nuk e di si me shohin te tjeret .

Ka njerez qe kan natyre qe ne shikim pa i njohur mire duken se jane mendjemedhenje kurse kur rrin me ta ndryshon komplet mendimin ,keshtuqe pa e njohur mire nje njeri nuk mund ta gjykojme ne asnje aspekt .


Une per vete mendoj se jam shume e hapur dhe e dashur me njerezit ,do te thote nuk jam Mendjemadhe kurse te tjeret nuk e di se cfare mendimi kan per mua .

Po ju ?

Jepni mendimin tuaj rreth juve dhe njerezve qe mendoni se jane mendjemedhenje .
/Mendoje/ /Mendoje/
Diskutime te kendshme !
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Mendjemadhesia

Mesazh nga Burrelsja prej 21/2/2013, 17:31

Menjemadhesia eshte mosperfillje ndaj nje njeriu- tjeter.Njeriu i ka cdo here tiparet e veta personale, qe nga dikush munden te keqvleresohen ose mire vleresohen .Por, ka njeriez qe sigurishte vuan per tu dukur , sic ka te tjere qe jane paksa ne mungese te komunikimit dhe kjo sigurishte ka te beje me vete tiparet personale .Te jesh mendjemadhe , do te thote te deshmosh paditurin dhe te jetosh ne endrren se je dikush , por duhet kuptuar dhe kujtuar se thjeshtesia e ben cdo here njeriun e ngritur dhe me te vleresuare.

Jo s'jam aspak mendjemadhe !

    Ora ėshtė 26/5/2018, 12:01