NA TREGONI SA JENI TE KNAQUR DERI NE KET MOSH QE KENI

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje NA TREGONI SA JENI TE KNAQUR DERI NE KET MOSH QE KENI

Mesazh nga Princesha... prej 23/12/2012, 18:44

Pra pytja eshte si ju kan hecur punet deri me tani a jeni te knaqur me keto qka u ka sjell jeta A JENI NJERI ME FAT DERI TANI NE KETO MOSHA QE I KENI
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: NA TREGONI SA JENI TE KNAQUR DERI NE KET MOSH QE KENI

Mesazh nga Burrelsja prej 21/2/2013, 17:32

ehhhh po tmos kish qen neti qe kam nshpiii se di se si do e kisha kalu jeten ehhhhh rrofshin forumet se kshu e heq sadopak merzinnn

    Ora ėshtė 20/4/2018, 10:53