100 mije dollare per tu bere nje kukull mashkull!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 100 mije dollare per tu bere nje kukull mashkull!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/12/2012, 07:55Kohet e fundit kemi degjuar e pare per shume femra, qe ne saje te operacioneve te shumta plastike, shnderrohen ne kukulla te verteta Barbie.

Tani nje mashkull duket se eshte shnderruar gjithashtu ne nje kukull, pikerisht ne saje te operacione dhe nderhyrjeve estetike, te cilat nuk jane pak, por 100 te tilla. 32 vjeēari Justin Jedlica ka shpenzuar 100 mije dollare me operacione plastike qe te duket si kukulla Ken (partneri i kukulles Barbie). Ai eshte futur nen thike qe ne moshe 18 vjeēare dhe nuk ka lene gje pa bere me silikon; buzet, gjoksin, te pasmet, muskujt dhe ēdo pjese tjeter te fytyres. Jedlica shprehet se eshte shume i fiksuar pas ketyre nderhyrjeve dhe se e sheh trupin e tij si nje lloj skulpture, nje veper arti mbi te cilen vazhdimisht mund te punohet. “Te me thuash qe te heq dore nga operacionet plastike, eshte njesoj si ti thuash Picaso-s mos pikturo me”, shprehet 32 vjeēari prej silikoni. kosovasot.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:54