Vedat Ademi bėhet baba!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

18122012

Buzqeshje Vedat Ademi bėhet baba!

Mesazh nga LePuRuShJa

Njė lajm i bukur vjen sot nga kėngėtari Vedat Ademi. Ai pėr herė tė parė ėshtė bėrė baba. Djali i sapolindur me emėr artistik, JonArti, ka ardhur nė jetė nė Shtetet e Bashkuara , ku edhe Vedati, nuk mund tė mos ishte pranė tyre. Kėngėtari kosovar, ėshtė shprehur nė faqen tij nė Facebook, se ėshtė shumė i lumtur qė ėshtė bėrė baba. “ Shumė i lumtur dhe i emocionuar pėr ardhjen nė jetė tė djalit tonė JonArt Ademi…Faleminderit Zotit pėr kėtė dhuratė dhe kėtė krijesė tė mrekullueshme. Flm tė gjithėve pėr urimet, JonArti , mama dhe baba ju pėrshėndesin tė gjithėve”, ka shkruar Vedati.

/Shekulli Online/E.Sh/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Mesazh prej 18/12/2012, 12:41 nga Vizitor

Urime Vedatit dhe nuses se tij per lindjen e djali...ishalla behet artist meqe dhe emrin JonArt e paska...

    Ora ėshtė 24/5/2018, 19:48