Egziston termi "" e kam shoqe dhe bej sex me te?""

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Egziston termi "" e kam shoqe dhe bej sex me te?""

Mesazh nga Princesha... prej 17/12/2012, 07:56

Cfare llogjike eshte kjo qe dikush thote se nje goce e kam shoqe dhe bej sex me te?
Ne jeten time shoqerine e njoh te kete kufinj dhe se dikush te beje sex do te thote se eshte dicka tjeter por jo shok...........Kam shok plot por asnjehere nuk kam bere sex me ta dhe nga te tjeret qe degjoj ndodh e njejta gje.
Mos valle jam une mbrapa bote apo disa njerez jane te goditur ne tru te vogel?avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Egziston termi "" e kam shoqe dhe bej sex me te?""

Mesazh nga Vizitor prej 17/12/2012, 07:59

Ua bej, bej qe c'ke me te...pa jo?
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Egziston termi "" e kam shoqe dhe bej sex me te?""

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/12/2012, 12:46

Diēka e pa kuptimtė ... Po kto gjėra e shkatėrrojnė botėn dhe e ēojnė atė drejtė fundit ...

Ēdo gjė duhet tė jetė e ndarė pėr tė pasur kuptimė dhe vetė jeta ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Egziston termi "" e kam shoqe dhe bej sex me te?""

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:25

injorantet edhe hipokritet veprojn ne ket menyre eh tgjoret cme bo si kuptojn ndjenjat apo se kontrollojn dot veten ndaj bejn si te cmendur

Sponsored content

Buzqeshje Re: Egziston termi "" e kam shoqe dhe bej sex me te?""

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 17/8/2018, 09:35