Shenja tė forta se keni punė me njė “lojtar”

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Shenja tė forta se keni punė me njė “lojtar”

Mesazh nga Vizitor prej 12/12/2012, 07:51Pa marrė parasysh se sa i dashur ėshtė pėr ju, simpatik dhe seksi, kėto shenja zbulojnė se ai ėshtė vetėm njė 'lojtar' dhe do tė mbeteni me zemėr tė thyer.
Nėse dėshironi qė me kohė tė mbroheni nga meshkuj tė tillė, tė cilėt vetėm shkaku i disa arsyeve qė vetėm ata i dinė dėshirojnė tė ju mbajnė afėr, lexojini shenjat tė cilat e demaskojnė atė!

Kthen kokėn pas secilės
Nėse jeni nė shoqėri me tė, e shikimi i ikėn nė secilėn palė kėmbė tė femrave qė i shfaqen nė afėrsi, me siguri se nuk do tė ndiheni rehat. Kjo mund ta zbulojė se ēfarė nė tė vėrtetė i pėlqen, cili lloj i femrave etj. Por, nėse nuk dėshironi ta pėrcillni se te cilat femra po i ikėn shikimi, ndėrsa qė juve nuk ju kushton vėmendje - nisuni tutje, nuk ėshtė ai pėr juve.

Facebook-u i tij nuk ėshtė i kompletuar
E ka anuluar kėrkesėn tuaj pėr t'u bėrė shokė. E ka njė profil tė kufizuar. Gjithmonė e mbyll atė kur ju jeni afėr tij. Me siguri se ka disa femra tjera 'rezervė'. Natyrisht se ky 'lojtar' ka shumė 'shoqe', me tė cilat shoqėrohet dhe tė cilat interesohen pėr tė.

Mjeshtėr i fjalėve tė ėmbla
Po, ju ka thėnė se nuk dėshiron tė jetė me tjetrėn, por edhe mė tutje refuzon tė ju mbajė pėr dorė nė publik dhe kur flet me dikė tjetėr. Do tė ju dhurojė komplimente kur ėshtė nėn ndikimin e alkoolit, por nė mėngjes do tė jetė "ftohur". Nėse ėshtė gojėmbėl derisa nuk merr atė qė dėshiron, kujdes. Nėse ju dashuron kėtė duhet edhe ta vėrtetojė - e fjalėt nuk mjaftojnė.

Kurrė nuk ėshtė aty kur ju nevojitet
'Mė fal, m'u ndal bateria nė celular'. Mbani mend se njė lloj tė tillė tė mashkullit kurrė nuk do ta keni pranė vetes, me pėrjashtim atėherė kur ai ka nevojė pėr juve, atėherė kur duhet tė luani sipas rregullave tė tij.

Ka shumė 'shoqėri'
Mos e kuptoni pėr tė keq, gjithēka ėshtė nė rregull nėse mashkulli dhe femra duan tė kenė kohė dhe hapėsirė pėr nevojat e tyre. Nėse mashkulli juaj dėshiron tė shoqėrohet me shokėt e tjerė, kjo do tė thotė se ka jetė edhe jashtė lidhjes, ngjashėm sikur qė edhe ju duhet ta keni. Keni problem nėse dėshiron tė "ēmendet" dhe nėn ndikimin e alkoolit pėrqafon femrat e tjera.

Nuk keni qasje nė celularin e tij
Nėse e ndėrron ambientin ku jeni ju dhe flet diku tjetėr nė celular, ēmendet nėse ju e prekni celularin e tij, ėshtė me paranojė kur ju i qėndroni pranė celularit tė tij - diēka po fsheh prej juve.

Nuk dėshiron t'i njihni prindėrit e tij
Tė jemi tė sinqertė, dikush qė dėshiron lidhje serioze me ju - me prindėrit e tij do tė ju njoftojė me prindėrit e tij nė njė moment. Nėse pėr njė kohė mė tė gjatė jeni nė lidhje, e ai e refuzon njė mundėsi tė tillė; diēka nuk shkon. Ose me prindėrit nuk ėshtė nė marrėdhėniet mė tė mira, ose ėshtė njė "lojtar'.

Kurrsesi t'i kujtohen disa fakte rreth jush
I keni thėnė se jeni alergjike nė njė lloj ushqimi, por ai edhe mė tutje ju ofron tė njėjtin? Nėse ju dashuron, do tė dėshirojė tė ju njohė mė mirė, do tė dėshirojė tė dijė gjithēka rreth juve. Nėse jo, atėherė gjithnjė harron disa fakte pėr ju, sepse thjesht nuk i interesoni.

Telashe, telashe, telashe
Besojuni instinkteve tuaja. Nėse shpeshherė gjendeni nė situata kur nuk ndiheni mirė shkaku i vajzave tė tjera, nėse nuk i besoni, e edhe mė tutje kėrkoni justifikime...tė gjitha kėto janė shenja tė kėqija dhe pranojani vetes tuaj se diēka nuk po shkon. Ju meritoni dikė mė tė mirė se ai!
/Telegrafi/

avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shenja tė forta se keni punė me njė “lojtar”

Mesazh nga Princesha... prej 17/12/2012, 08:14

Pa marrė parasysh se sa i dashur ėshtė pėr ju, simpatik dhe seksi, kėto shenja zbulojnė se ai ėshtė vetėm njė 'lojtar' dhe do tė mbeteni me zemėr tė thyeravatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shenja tė forta se keni punė me njė “lojtar”

Mesazh nga Vizitor prej 17/12/2012, 08:18

E solla kete teme, studim, per te gjitha gocat qe te bejne kujdes...

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Shenja tė forta se keni punė me njė “lojtar”

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:30

Mjeshtėr i fjalėve tė ėmbla
Po, ju ka thėnė se nuk dėshiron tė jetė me tjetrėn, por edhe mė tutje refuzon tė ju mbajė pėr dorė nė publik dhe kur flet me dikė tjetėr. Do tė ju dhurojė komplimente kur ėshtė nėn ndikimin e alkoolit, por nė mėngjes do tė jetė "ftohur". Nėse ėshtė gojėmbėl derisa nuk merr atė qė dėshiron, kujdes. Nėse ju dashuron kėtė duhet edhe ta vėrtetojė - e fjalėt nuk mjaftojnė.
hmmmmm mund tjet i poshter po un jam nona ne krahasim me te per me ba budalliqe

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shenja tė forta se keni punė me njė “lojtar”

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 15/12/2018, 21:44