Dhuratat me te urryera nga meshkujt, ja cilat jane!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Dhuratat me te urryera nga meshkujt, ja cilat jane!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/12/2012, 15:09Nė vendin e parė sa u pėrket dhuratave mė tė urryera nga meshkujt janė shalli dhe dorėzat, jo vetėm sepse meshkujt kanė disa, por sepse tregon njė mungesė vėmendje ndaj tyre. Nėse nuk doni tė rrezikoni tė prekni nė sedėr partnerin tuaj, gjate festave tė fundvitit shmangni tė brendshmet, sepse prej kohėsh ata ja besojnė kėtė zgjedhje nėnave tė tyre.

Edhe kravata bėn pjesė e dhuratės klasike qė urrehet nga meshkujt, sepse ata kanė njė model tė tyre pėr tė dhe i qėndrojnė besnik.

Njė libėr? Mos guxoni, mund tė mbetet nė raft pėr vite i palexuar. Edhe parfumet duhen evituar, pasi ėshtė shumė e vėshtirė tė zgjedhėsh aromėn e tij tė preferuar, pėr mė tepėr qė mund ti acarojė lėkurėn. /Portalb/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dhuratat me te urryera nga meshkujt, ja cilat jane!

Mesazh nga Vizitor prej 7/12/2012, 15:19

Mos iu dhuroni asgje, sepse kurre nuk do te ia qelloni asaj cfare ata duan hahhaaa

    Ora ėshtė 18/2/2019, 19:15