Prestigjatori digjet gjatė spektaklit!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Prestigjatori digjet gjatė spektaklit!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/12/2012, 08:28Prestigjatori amerikan Wayne Houchin ka parė me tė vėrtetė tmerr me sy, teksa merrte pjesė nė njė spektakėl televiziv nė Santo Domingo.

Njė nga mysafirėt i ka spėrkatur ballin me parfum dhe koka e tij papritur ka marrė flakė, duke shkaktuar panik. Pėr fat tė mirė, me ndėrhyrjen e tė pranishėmve flakėt janė shuar.

Aktualisht Houchin ėshtė mirė dhe ka lėnė spitalin, por ai ka marrė njė sėrė plagėsh nė fytyrėn e tij. Prestigjatori ka bėrė tė ditur se u ka kėrkuar avokatėve tė tij qė tė padisin personin pėrgjegjės. /BS/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 16/10/2018, 12:54